м. Київ, пл. Солом'янська, 2, офіс 401 Працюємо по Києву та Київській області
Захищай себе грамотно
Пн-Пт з 9:00 до 20:00 Сб-Нд з 11:00 до 18:00
Термінова безкоштовна
консультація

Сімейні суперечки

У відповідності з положеннями Сімейного Кодексу України майно, придбане дружиною на період шлюбу, належить до чоловіка і дружини на правах спільної сумісної власності в рівних долях. Дружина і чоловік мають право поділити майно за взаємною згодою. Адвокати від “Олексієнко і партнери ” мають досвід у вирішенні сімейних справ і допоможуть провести поділ майна і розірвання шлюбу, якщо дружина чи чоловік не домовилися про порядок поділу об’єктів права власності, в такому випадку спір може бути вирішений тільки судом. Наша компанія надасть вам цінну пораду. При цьому якщо є діти, аліменти зіграють тільки на благо дитини.

Сімейний адвокат від юридичної компанії “Олексієнко і партнери” пропонують наступні послуги у
сфері сімейного права:

 

  • здійснення консультацій, які відносяться до сімейного права;
  • розірвання шлюбу в суді, розподіл майна;
  • стягнення аліментів;
  • оспорювання материнства/батьківства;
  • укладення шлюбного контракту;
  • обмеження/позбавлення батьківських прав;
  • виділення подружньої долі;
  • визначення порядку спілкування з дитиною, визначення місця проживання;
  • усиновлення.

Практика свідчить, що сторони рідко приходять до згоди про розподіл спільного майна, придбаного на час шлюбу простим і швидким способом не маючи при розлученні взаємних претензій. В такому випадку ми можемо паралельно розпочати процедуру розірвання шлюбу, спільно із розподілом майна або виділення долі в спільній сумісній власності. В будь-яких сімейних питаннях “Олексієнко і партнери” є надійним захистом ваших інтересів.

Існує стереотип, що поділ майна подружжя вважається досить простим судовим процесом. Але якщо ви вперше користується в вирішенні такого питання юридичні послуги, може здатися, що достатньо лиш виявити факт покупки майна сімейною парою в період шлюбу, а також його точну ринкову вартість на момент поділу. Однак складність доповнюють небажанням одного із подружжя здійснювати поділ або приховання такого майна, або відповідних документів. Вирішувати данні питання є під силу нашій компанії “Олексієнко і партнери”.

В сьогоденні розлучення є дуже банальною і буденною справою, дуже мало таких розлучень проходить спокійно і без скандалів, і підкидання палок в колеса одній із сторін, частіше за все воно приносить тяжкі і довготривалі чвари між чоловіком і дружинною, в такій сфері просто необхідно звертатися до сімейного адвоката, бо легковажне відношення до таких справ може призвести до фатальних наслідків. Гірше за все в таких ситуаціях страждають діти, які не можуть зрозуміти, що відбувається, яке в подальшій відкладуться у їхній психіці.

Адвокат по сімейним справам ваш особистий помічник в таких непростих справах. Розлучення спричинює дуже потужний емоціональний сплеск на членів подружжя, бо якщо в першій причині в не складенні відносин і сімейного життя більш менш все зрозуміло, то в другій ситуації більше емоцій виражається на момент, який виникає при розподілу подружнього майна або на чиїй стороні залишаться діти.

Адвокат по сімейним справам здатний схилити рішення суду на користь в інтересах свого клієнта, що може дати можливість останньому ставити і нав’язувати свої умови при розірвані шлюбу, а аліменти на дитину можна визначити також в добровільному порядку, що потрібно брати до уваги. Також не варто забувати, що сімейний адвокат може не тільки істотно прискорити цю проблематичну процедуру, а також уникнути деяких досить неприємних моментів, які можуть завадити позитивному вирішенню проблеми на користь клієнта.

Діти, а саме неповнолітні і переживання за їх майбутнє можуть суттєво ускладнювати ситуацію. Питання про відання дітей тій чи іншій стороні, нарахування аліментів і розподіл майна, який буде розглядатися в суді, це питання які неможливо вирішити самотужки без досвідченого адвоката. При цьому треба звернути увагу на аліменти, сума розрахунків яких здійснюється з урахуванням всього отриманого доходу, в залежності від того з ким із родичів будуть жити діти.

Потрібна КОНСУЛЬТАЦІЯ Ми безкоштовно розглянемо рішення вашеї ситуації
В робочий час ми передзвонюємо відразу, в не рабочий час - на наступний день, зранку