м. Київ, пл. Солом'янська, 2, офіс 401 Працюємо по Києву та Київській області
Захищай себе грамотно
Пн-Пт з 9:00 до 20:00 Сб-Нд з 11:00 до 18:00
Термінова безкоштовна
консультація

Адвокат по ДТП

Сьогодні ДТП для кожної людини є досить звичайним явищем, в якому кожен міг бути учасником хоча б раз в житті. Але нерідко трапляються ДТП, в результаті якого результатом є ушкодження здоров’я з різними тілесними ушкодженнями або навіть летальні випадки, які в подальшому несуть істотні фізичні і психологічні складнощі в житті учасників ДТП. Щоб убезпечити себе і своїх друзів в подальшому від таких неприємних ситуацій юридична компанія “Алексєєнко і партнери” готова допомогти вам досягти бажаного результату в кримінальному провадженні.

Також безпосередню роль грає час звернення до адвоката і це безпосередньо впливає на результат кримінальної справи. Чим швидше ви звернетеся, тим швидше ми сплануємо правильну стратегію для вирішення справи, збір доказів, допиту свідків тощо. Цей список є не вичерпним і кожен аспект може мати вирішальну роль на момент розгляду справи в суді. Неважливо хто ви по справі, винуватець або потерпілий, в обох випадках ми будемо домагатися найбільш позитивного результату для вас.

Юридична компанія “Алексєєнко і партнери” надає наступні послуги в справах по ДТП в кримінальному провадженні :

  1. Оформлення юридичних документів.
  2. Переговори зі стороною винуватця / потерпілого (в порядку досудового врегулювання конфлікту);
  3. Консультування клієнта (його близьких родичів) на всіх стадіях досудового розслідування і в подальшому в суді до винесення вироку у кримінальній справі або виправдання особи;
  4. Особиста участь (представництво) при слідчих діях;
  5. Збір і надання доказів невинності або обставин, значно пом’якшують покарання;
  6. Залучення фахівців (експертів);
  7. Правовий аналіз висновків судових експертів, залучених за ініціативою слідства;
  8. Оскарження дій або бездіяльності слідчого, прокурора;
  9. Участь в судовому розгляді в якості захисника обвинуваченого або представника потерпілого в судах першої, апеляційної та касаційної інстанції;
  10. Всебічне юридичний супровід.

За визначенням вартості послуг “Алексєєнко і партнери” дотримується індивідуального підходу, який буде максимально вигідним і раціональним для вас в конкретній справі. Кожна кримінальна справа є унікальним за рахунок значного суб’єктивного фактора, який в свою чергу безпосередньо впливає на обсяг роботи. Є дуже багато моментів, які впливають на визначення вартості ведення кримінальної справи по ДТП , тому ви можете прийти до нас на консультацію, де з викладом вашої історії ми зможемо дати вам чесний аналіз справи і сказати, яка у вас є можливість виграти справу, і скільки це вимагає часу і коштів.

Наші юристи мають успішний багаторічний досвід, ми знаємо законодавство теоретично і вміло його застосовуємо на практиці, маємо великий відсоток виграшних справ і задоволених клієнтів. Не варто витрачати свій час, звертайтеся за консультацією до “Алексєєнко і партнери” .

Потрібна КОНСУЛЬТАЦІЯ Ми безкоштовно розглянемо рішення вашеї ситуації
В робочий час ми передзвонюємо відразу, в не рабочий час - на наступний день, зранку