м. Київ, пл. Солом'янська, 2, офіс 401 Працюємо по Києву та Київській області
Захищай себе грамотно
Пн-Пт з 9:00 до 20:00 Сб-Нд з 11:00 до 18:00
Термінова безкоштовна
консультація

Кредитні спори

Кредитні спори займають значну частку в юрпрактиці. Багатьох проблем при цьому можна не допустити, якщо скористатися послугами кредитного адвоката. Якісну допомогу на всіх етапах вирішення проблеми з банком вам завжди готові надати юрфірма «Алексєєнко і партнери». Хорошому юристу скромність не личить, а тому впевнено заявляємо – ми кращі в цьому.

Чому при проблемі з оплатою позики варто звернутися до адвоката за банківськими спорах?

Українські закони гарантує в теорії пріоритет прав позичальника. Однак на практиці часто доводиться стикатися зі зворотним положенням: права боржника порушуються, приєднуються до банківських на дуже невигідних позичальникові умовах, його майно незаконно відчужується. Часто це відбувається через невпевненість в собі громадян, які просто не знають норм національного законодавства, чим користуються недобросовісні кредитори.

Грамотна і, головне, своєчасна правова допомога дозволить помітити і замінити спірні пункти в контракті, захистити ваше майно, зберегти психологічний і емоційного спокій, уникнути неприємних ексцесів. Адвокат з питань кредиту – гарантія захисту ваших інтересів.

Які питання вирішує адвокат по кредитах?

Оптимальний варіант вирішення конфліктних ситуацій, пов’язаних з простроченням по оплаті, – це домовитися з кредитором про розстрочку або поступову виплату зобов’язання. Існує певний алгоритм процедури реструктуризації, яка вигідна не стільки боржника, скільки в першу чергу банку. Адже інакше суд може визнати боржника банкрутом, і позикодавець залишиться з порожніми руками.

Якщо ж позичальник не йде на мирне врегулювання спору, необхідно звертатися до суду. І в цьому випадку без досвідченого юриста не обійтися.

Компетентний в своїй справі адвокат по кредитних справах допоможе вирішити такі питання:

 • проконсультує в усній або письмовій формі з усіх аспектів взаємодії з фінансовими організаціями;
 • проведе повний аналіз кредитної документації;
 • запропонує варіант і забезпечить супроводу мирного укладення угоди з стягувачем в несудовому порядку;
 • забезпечить захист заставного та іпотечного майна від арешту або виведе їх з-під арешту під час уже накладені штрафні санкції;
 • складе позовні заяви щодо оскарження суми боргу, оскарження договорів по позиці;
 • знайдуть причини визнання кредитного договору недійсним;
 • представить інтереси клієнта в суді.

Адвокат також залучається до процесу поділу боргових зобов’язань між колишнім подружжям в процесі розлучення і поділу спільно нажитого майна.

Кредитний адвокат в Києві: довірте нам право на захист

«Алексєєнко і партнери» – це доступна юридична допомога для кожного. Наші юристи спеціалізуються зокрема на даних проблемних ситуаціях і посприяють знаходженню компромісу із зацікавленою стороною, вирішення питань з простроченням по оплаті кредиту. Ви зможете спокійно почати налагоджувати своє життя і покращувати добробут.

Наші переваги:

 • повний спектр юридичної допомоги по проблемних боргів – від первинної консультації, яка дозволить вам діяти самостійно, до повного супроводу до досягнення
 • сприятливого результату;
 • використання тільки легальних методів захисту законних інтересів;
 • компетентні фахівці з великим досвідом вирішення фінансових суперечок;
 • індивідуальний підхід до кожного випадку з розробкою особливої стратегії захисту;
 • підготовка всіх процесуальних документів;
 • демократична вартість.
Потрібна КОНСУЛЬТАЦІЯ Ми безкоштовно розглянемо рішення вашеї ситуації
В робочий час ми передзвонюємо відразу, в не рабочий час - на наступний день, зранку